gototopgototop
Сьогодні Понеділок, 17 черв. 2019
Знаходишся в: Home Про нас Наші послуги Продаж ГБО
Продаж ГБО PDF Друк e-mail

Продаж, діагностика, монтаж, демонтаж, сервіс (ремонт), настройка газового обладнання, планове обслуговування, повна установка ГБО на авто, гарантія на всі види робіт.

 

 

Надаємо консультативну допомогу по роботі ГБО, до пакету наших послуг входить і екстрений виїзд сервісної бригади за бажанням клієнта. Ось наші професійні обов'язки, котрі ми виконаємо для Вас швидко, якісно та за доступною ціною.

Кваліфіковані працівники фірми впораються з найскладнішими завданнями та віднайдуть індивідуальний підхід до найвибагливішого водія та його автомобіля. Гарантуємо професійність і прийнятні ціни для кожного клієнта!

 

У нас Ви завжди можете придбати широкий асортимент газобалонного обладнання для будь-яких марок автомобілів. При чому Вас приємно здивує якість виконаної роботи та цілком доступні ціни, як на установку ГБО, так і на комплектуючі - перехідники, балони - метан, пропан, редуктори, перемикачі, емулятори, форсунки, мультиклапани для ГБО. Ми пропонуємо сертифіковані комплекти газобалонних систем визнаних світових виробників: AC (STAG), Milmet, Lecho, Rybacki, Certools, GMS Europe B.V. (Flash Lube), ELPIGAS SP (Польща), LOVATO, Landi Renzo, BRC, Bigas, Tomasetto, Autogas Italia, Valtec, Rail, AEB (Італія), Atiker (Туреччина ).

 

Опитування

Ваше ставлення до ГБО?!
 

Ціни на паливо