gototopgototop
Сьогодні Понеділок, 17 черв. 2019
Знаходишся в: Home Про нас
Про нас

Компанія сьогодні є одним з лідерів на ринку  встановлення газобалонного обладнання на автомобільний транспорт. І однією з небагатьох фірм, яка має Сертифікат відповідності на встановлення ГБО іноземного виробництва. Професіоналізм і кваліфікація нашого персоналу, укомплектованість обладнання підтвердженні сертифікатами гарантії та якості.

Фірма займається установкою і налаштуванням газобалонного обладнання (ГБО). Фірма використовує найсучасніші системи ГБО визнаних світових виробників: LOVATO, Landi Renzo, BRC, Bigas, Tomasetto, Autogas Italia, Valtec, Rail, AEB (Італія), Atiker (Туреччина ), AC (STAG), Milmet, Lecho, Rybacki, Certools, GMS Europe B.V. (Flash Lube), ELPIGAS SP (Польща). Встановлює газобалонне обладнання на автомобілі будь-якої складності, як на інжекторні, так і на карбюраторні двигуни, на автомобілі як вітчизняного, так і іноземного виробництва.

На ринку сервісу автомобілів та ГБО фірма працює з 1996 року. Спочатку ми надавали послуги з ремонту автомобілів та налагодження ГБО, а у 2006 році був створений сервісний центр з переобладнання автотранспортних засобів для роботи на газі (метан, пропан). Досвід набувається з часом. Тому сьогодні ми впевнено можемо говорити про надійність та гарантію роботи встановленого нами газобалонного обладнання протягом багатьох років експлуатації. Ми даємо гарантію на встановлення ГБО - 1 рік або 20 тис. км пробігу.

Встановлення та регулювання ГБО здійснюють кваліфіковані спеціалісти. Ми надаємо увесь необхідний комплект документів для зміни техпаспорта в МРЕВ. Консультуємо протягом усієї процедури реєстрації та подальшої експлуатації обладнання. Окрім того, здійснюємо технічну підтримку при поломці автомобіля за викликом клієнта.

За понад десять років бездоганної роботи нашими клієнтами стали як великі підприємства, так і понад дві тисячі власників приватних авто. Довіртеся професіоналам! Рекомендуємо серйозно підходити до вибору ГБО для Вашого автомобіля. Саме так Ви зекономите кошти і нерви. Ми гарантуємо якість, надійність

Опитування

Ваше ставлення до ГБО?!
 

Ціни на паливо